Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o. 

Pomagamy z sercem- Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o.o. nagradza troskliwe zaangażowanie

23-12-2016

Już w zeszłym roku Florian Meyer, Zarząd Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o.o. wraz z zespołem pracowników wsparł "Zakład Opiekuńczo-Leczniczy dla Dzieci prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr św. Józefa". Od tego czasu Fachowcy Meyer regularnie interesują się dziećmi wymagającymi specjalnej opieki. Nie jest to przypadkowe: „To z jaką troską i miłością opiekują się cierpiącymi na poważne choroby dziećmi siostry zakonne robi na mnie ogromne wrażenie. Pomimo ich trudnej przeszłości i często niesprecyzowanym wyzwaniom ośrodek zawsze stara się wywołać uśmiech na twarzach dzieci“- mówi wyraźnie przejęty Florian Meyer. Dlatego też 21 grudnia 2016 wraz z Kierownik Biura Anną Szafran-Bacik oraz z udziałem maskotki GeAT „helMUT“ przekazał po raz drugi Siostrze Agnieszce Perz -Dyrektor Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego dla Dzieci prowadzonemu przez Zgromadzenie Sióstr św. Józefa" symboliczny czek. Maskotka GeAT „helMUT zatroszczyła się o dobry, świąteczny nastrój wywołując na twarzach dzieci liczne uśmiechy. Dzięki przekazanej darowiźnie ośrodek będzie mógł zakupić kolejne niezbędne w opiece nad dziećmi artykuły.

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy został założony w 1945 roku. Od tego czasu siostry zakonne sprawują opiekę nad dziećmi upośledzonymi intelektualnie, dotkniętymi paraliżem i innymi poważnymi schorzeniami. Wiele z dzieci nie ma własnych rodzin, gdyż zostały pozostawione w szpitalu zaraz po urodzeniu. Siostry zakonne otaczają je na co dzień czułą opieką, pielęgnują i pomagają w rehabilitacji.

Jesteśmy dumni, że możemy wspierać projekty społeczne takie jak ten. I będziemy to również robić w przyszłości tak długo jak będzie to tylko możliwe, mówi Członek Zarządu międzynarodowej Grupy Meyer, Florian Meyer.

Meyer Fachowcy

współpracujemy z

Nasz uznany w grupie przedsiębiorstw partner zajmujący się doskonaleniem kadr oraz promowaniem ochrony zdrowia.

Jesteśmy członkiem Polskiego Forum HR.Kontakt

Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o.
ul. Piłsudskiego 74/45
50-020 Wroclaw

biuro: +48 717562710
faks: +48 717562711
Napisz wiadomość
Formularz kontaktowy

Aktualności

Meyer Fachowcy Facebook" alt="Fachowcy Firmy Meyer Sp. Z o. o.  Meyer Fachowcy Google Plus  Meyer Fachowcy Xing

Przedsiębiorstwo

Meyer Gruppe Personal