Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o. 

Pomagamy z sercem!- Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o. przekazuje darowiznę ofiarom przemocy w rodzinie

10-11-2016

13 października przedstawiciele Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o., Florian Meyer Członek Zarządu wraz z Kierownik Biura Anną Szafran-Bacik przekazali czek w wysokości 1000 zł fundacji "NON LICET Pomoc Ofiarom Przemocy w Rodzinie" z Wrocławia. Fundacja wspiera zarówno dzieci jak i dorosłych dotkniętych problemem przemocy w rodzinie. To trudny i wrażliwy temat, szczególnie ze względu na skalę problemu jak i obawy samych ofiar dotkniętych przemocą. Fundacja NON LICET pomaga w takich przypadkach i stwarza możliwość dzieciom i dorosłym przezwyciężenia problemu poprzez udział w odpowiednich zajęciach terapeutycznych, realizowanych w bezpiecznym środowisku.
"Nasza organizacja ma jeszcze wiele do zrealizowania, dlatego cieszymy się z darowizny przekazanej przez Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o.", mówi Agnieszka Świętczak, V-ce Prezes Fundacji. "Potrzebujemy więcej personelu, aby móc być do dyspozycji szukających pomocy przez cały dzień, także telefonicznie" uzupełnia.

Florian Meyer jest szczęśliwy, że dzięki przekazaniu darowizny może pomóc. "Cieszę się, że możemy pomóc w ramach naszych możliwości. Jesteśmy świadomi naszej społecznej odpowiedzialności" mówi. Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu wspiera rokrocznie regionalne projekty społeczne. Pracownicy firmy mają każdorazowo możliwość zaproponowania organizacji na rzecz której chcieliby przekazać darowiznę. W przyszłości planowana jest kontynuacja tych działań, które stanowią część składową filozofii przedsiębiorstw Grupy Meyer.

Meyer Fachowcy

współpracujemy z

Nasz uznany w grupie przedsiębiorstw partner zajmujący się doskonaleniem kadr oraz promowaniem ochrony zdrowia.

Jesteśmy członkiem Polskiego Forum HR.Kontakt

Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o.
ul. Piłsudskiego 74/45
50-020 Wroclaw

biuro: +48 717562710
faks: +48 717562711
Napisz wiadomość
Formularz kontaktowy

Aktualności

Meyer Fachowcy Facebook" alt="Fachowcy Firmy Meyer Sp. Z o. o.  Meyer Fachowcy Google Plus  Meyer Fachowcy Xing

Przedsiębiorstwo

Meyer Gruppe Personal