Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o.Spółka Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o. (zwana też potocznie „Fachowcami Meyera“) powstała w 2012r. jako spółka – córka Meyer Fachkräfte GmbH. Przedmiotem działalności tego polsko – niemieckiego przedsiębiorstwa usług personalnych z siedzibą we Wrocławiu jest pozyskiwanie wykwalifikowanych specjalistów i kadr pomocniczych na potrzeby niemieckiego rynku pracy oraz pozyskiwanie atrakcyjnych ofert pracy dla osób z Polski, poszukujących zatrudnienia.

Florian Meyer„Oferujemy naszym Kandydatom szerokie wsparcie przy przeprowadzce do Niemiec i odnalezieniu się na niemieckim rynku pracy. Pośredniczymy w zdobywaniu zatrudnienia, organizujemy zakwaterowanie i załatwiamy formalności związane ze złożeniem koniecznych wniosków oraz procedurą meldunkową. Aktywnie służymy naszym Klientom i Pracownikom świadcząc kompetentną pomoc we wszystkich sprawach wymagających załatwienia na miejscu, w Niemczech i w Polsce. W naszym polskim Biurze we Wrocławiu prowadzimy wstępne rozmowy kwalifikacyjne, dobór i rekrutację personelu oraz testy. Łączymy zaangażowanych, zmotywowanych i wykwalifikowanych polskich kandydatów z rzeszą prężnie działających przedsiębiorstw zarówno na terenie Niemiec jak i Polski. Nasza Firma jest gwarantem znakomitej obsługi i doskonałej rekrutacji.“
– Florian Meyer, członek zarządu

Spółka Fachowcy Firmy Meyer czerpie z ponad dwudziestoletniego doświadczenia międzynarodowej Grupy Meyera, której jest członkiem. Grupę tę tworzą GeAT – Gesellschaft für Arbeitnehmerüberlassung Thüringen AG, GeAT Akademie, Meyer Fachkräfte GmbH oraz Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o. Zarząd operacyjny w spółce Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o. sprawuje Florian Helmut Meyer, syn i wspólnik Helmuta Meyera, właściciela Grupy.

Meyer Fachowcy

współpracujemy z

Nasz uznany w grupie przedsiębiorstw partner zajmujący się doskonaleniem kadr oraz promowaniem ochrony zdrowia.

Jesteśmy członkiem Polskiego Forum HR.Kontakt

Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o.
ul. Piłsudskiego 74/45
50-020 Wroclaw

biuro: +48 717562710
faks: +48 717562711
Napisz wiadomość
Formularz kontaktowy

Aktualności

Meyer Fachowcy Facebook" alt="Fachowcy Firmy Meyer Sp. Z o. o.  Meyer Fachowcy Google Plus  Meyer Fachowcy Xing

Przedsiębiorstwo

Meyer Gruppe Personal